Turkish Arabic Azerbaijani Bulgarian English French German Greek Italian Romanian Russian Spanish

KAFSAN Kafes Sistemleri ve Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti.

Kaf-San, 2006 yılında iki önemli faktörün bir araya gelmesiyle kuruldu: Otomotiv Sektöründe 13 yılda edinilmiş ve sac şekillendirmede ISO 9001 standardıyla belgelendirilmiş hassas üretim yeteneği ile Türkiye'de ilk modern kümesi kuran 25 yıllık tecrübe...


Sektörün önde gelen profesyonellerini ekibinde barındıran Kaf-San, henüz çok genç bir firma olduğu halde, kısa sürede başarısını yurtdışına da taşıdı ve ihracat yapan bir firma konumuna geldi.

2013-08-29 08.07.34

Otomotiv sektöründeki deneyim ve hassasiyetimizi ve sac şekillendirmedeki ISO 9001 standardımızı, profesyonel ekibimizin Türkiye'de ilk modern kafesi kuran 25 yıllık tecrübesiyle birleştirerek, Kaf-San markasını hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.Türk kanatlı sektörüne önemli bir alternatif oluşturma iddiasıyla yola çıkan firmamız, bu iddiasını benzersiz hizmet ve avantajlı fiyat politikasıyla da destekleme niyetindedir.


Sektörün ihtiyaçlarını ve sorunlarını son derece iyi bilen ve kaliteli ekipmanı en hesaplı biçimde üreticiye ulaştırmayı hedefleyen Kaf-San, günden güne artan ürün çeşidiyle kanatlı sektöründe önemli bir alternatif olmayı sürdürecektir.


Yumurta Tavuğu Kafesleri ile başlayan, Yumurta Toplama Sistemleri ve Soğutma Havalandırma Uygulamaları ile devam eden ürün çeşitlerimize, çok yakında "Civciv Kafeslerini" de katarak üreticinin her alanda ihtiyaçlarını giderebilen bir firma konumuna gelmeyi hedeflemekteyiz.